BLGD zapowiada nabór

  • 30.08.2016, 12:39 (aktualizacja 02.09.2016, 13:05)
  • Marek Wasiluk
BLGD zapowiada nabór
W październiku Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania rozpocznie pierwszy nabór wniosków m.in. na podejmowanie działalności gospodarczej oraz rozwój przedsiębiorczości.

Nabór będzie prowadzony w ramach podziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność". Na działanie "podejmowanie działalności gospodarczej" zaplanowano pulę 900 tys. zł (9 wniosków po 100 tys. zł). Identyczna kwota dotyczy działania "rozwój przedsiębiorczości", będzie ona jednak podzielona tylko na 3 wnioski po 300 tys. zł każdy.

Dwa projekty (po 100 tys. zł) zostaną wybrane w działaniu "sieciowanie, czyli wspieranie współpracy między podmiotami wykonującymi działalność gospodarczą na obszarze wiejskim objętym LSR w zakresie świadczenia usług turystycznych, krótkich łańcuchów dostaw oraz rozwijania rynków zbytu produktów lub usług lokalnych".

Przed rozpoczęciem naboru wniosków BLGD zorganizuje szkolenia dla potencjalnych beneficjentów zainteresowanych tematyką naboru. Już teraz można skorzystać z bezpłatnego doradztwa w sprawie dotacji, które prowadzone jest od poniedziałku do piątku (godz. 8-16) w biurze BLGD w Białej Podlaskiej przy ul. Sapieżyńskiej 2/15 (tel. 83 343 39 97).

Marek Wasiluk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe