Biała Podlaska: Na fotografiach pokazali piękno Podlasia

  • 30.01.2018, 08:30
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: Na fotografiach pokazali piękno Podlasia
Przyrodę i nadbużańskie krajobrazy można oglądać od piątku 26 stycznia w Galerii I Piętro w Bialskim Centrum Kultury. Wystawa podsumowuje czerwcowy plener fotograficzny z cyklu "Podlaski Przełom Bugu".

W Galerii I Piętro w piątek odbył się wernisaż Poplenerowej Wystawy Fotografii "Podlaski Przełom Bugu 2017". – Na wystawie można obejrzeć efekty pracy 35 fotografików, wykonane podczas czerwcowego pobytu w Janowie Podlaskim. Każdy z autorów oddał po cztery prace. Wybór prac, które prezentujemy na wystawie, należał do autorów – mówi Małgorzata Piekarska z Fotoklubu Podlaskiego.

Plenery fotograficzne "Podlaski Przełom Bugu" odbywają się od 1996 roku. Należą one do najważniejszych imprez tego typu w kraju. Co roku do udziału w nich zapraszanych jest około 30 artystów z Polski, Ukrainy, Białorusi, Francji i Czech, specjalizujących się w fotografii krajobrazowo-przyrodniczej. Na wystawie tradycyjnie już, obok przyrody i krajobrazów nadbużańskiego Podlasia, pokazane będą słynne na całym świecie janowskie araby, stara ginąca architektura oraz portrety mieszkańców regionu.

Monika Pawluk

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe