Place "fit and fun" dla parczewian

  • 04.02.2018, 08:00
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Place "fit and fun" dla parczewian
Właśnie kończą się prace instalacyjne przy dwóch nowych placach zabaw, które pojawiły się w miejskiej przestrzeni. Oba, oprócz urządzeń dla dzieci, mają też zamontowane elementy siłowni.

Pieniądze na urządzenie miejsc rekreacji pozyskało stowarzyszenie "Razem dla Parczewa". Z PROW pozyskano aż 185 tys. zł, dzięki wnioskowi złożonemu za pośrednictwem LGD Jagiellońska Przystań.

W powstaniu placów swój udział miało też miasto, które przyszło z pomocą stowarzyszeniu, bo przyznane dofinansowanie przekazywane jest w ramach refundacji poniesionych na przedsięwzięcie wydatków. 

Place powstały przy al. Jana Pawła II i przy ul. Prostej. Składają się z urządzeń zabawowych oraz urządzeń rekreacyjnych, do fitnessu. Mają też oświetlenie, które zapewniają lampy solarne. 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 6 lutego

(joan)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe