Międzyrzec Podlaski: Rockowe brzmienia na scenie MOK [GALERIA]

  • 28.02.2018, 10:40 (aktualizacja 28.02.2018, 10:58)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Międzyrzec Podlaski: Rockowe brzmienia na scenie MOK [GALERIA]
Ostre gitarowe brzmienia i charakterystyczne wokale rozbrzmiewały na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. W sobotę 24 lutego po raz kolejny odbył się tam przegląd zespołów grających szeroko rozumianą muzykę rockową.

"Rock w MOK" – pod takim hasłem od kilkunastu lat na scenie międzyrzeckiego ośrodka kultury rozgrywa się przegląd młodych kapel rockowych. W tym roku do udziału w konkursie zgłosiło się siedemnaście zespołów.

Każdy z występów oceniany był przez biorące udział w konkursie kapele. To uczestnicy decydowali, komu przyznać najwyższe noty.

 – Zastanawialiśmy się, czy wybrać jury, które będzie oceniało. Kiedyś praktykowaliśmy też głosowanie przez publiczność, ale żeby uniknąć lokalnego sentymentu, postanowiliśmy, że zespoły będą między sobą wybierały. Każdy zagłosuje na któryś z pięciu, przy czym nie wolno głosować na siebie. Pierwsze trzy miejsca są honorowane finansowo – stwierdza Marciniuk.

Muzyka prezentowana na scenie to szeroko rozumiany rock, w niektórych przepadkach nie zabrakło też elementów muzyki pop czy jazzu.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 9/2018

Monika Pawluk

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (74)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe