Radzyń Podlaski: Harcerze świętowali w braterskiej atmosferze

  • 6.03.2018, 08:50 (aktualizacja 06.03.2018 09:10)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Radzyń Podlaski: Harcerze świętowali w braterskiej atmosferze
Jak co roku harcerze z I Szczepu Harcerskiego "Infinity" świętują Dzień Myśli Braterskiej. W tym roku spotkali się podczas turnieju profilaktyczno - rekreacyjnego.

W dniu urodzin założyciela skautingu, Roberta Baden-Powella radzyńscy harcerze świętują Dzień Myśli Braterskiej. W tym roku połączyli to wydarzenie z 100 rocznicą odzyskania niepodległości.

– Spotkanie miało formę turnieju o charakterze profilaktyczno – rekreacyjnym pod hasłem "Harcerzem być to wcale nie wada...". Uczestnicy przy pomocy koła fortuny losowali pytania i zadania z zaproponowanych kategorii, które wymagały wykazania się wiedzą oraz sprawnością fizyczną. Na zwycięzców czekały nagrody więc było o co walczyć – informuje Anna Zabielska z radzyńskiego szczepu harcerskiego.

W ramach uroczystości, podczas apelu wręczono też listy gratulacyjne za aktywną działalność na rzecz środowiska od Komendanta Chorągwi ZHP Lublin. Otrzymały je: samarytanka Paulina Piłat i samarytanka Wiktoria Wiszniewska (Gimnazjum nr 1 w Radzyniu Podlaskim) oraz pionierka Anna Hołownia (Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim).

Więcej na ten temat w najnowszym, radzyńskim numerze Słowa Podlasia, 10/2018

(joan)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe