Prezes stadniny w Janowie odwołany!

  • 7.03.2018, 17:24 (aktualizacja 07.03.2018 17:31)
  • Michał Karchut
Prezes stadniny w Janowie odwołany! Adam Trochimiuk
Dziś, 7 marca, został odwołany zarząd Stadniny Koni Janów Podlaski. Profesor Sławomir Pietrzak przestał być prezesem stadniny, tę funkcję pełnił od 2016 roku.

Jak czytamy na stronie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, "Andrzej Sutkowski, zastępca Dyrektora Generalnego KOWR w Pionie Nadzoru nad Spółkami podziękował prof. Sławomirowi Pietrzakowi za dotychczasową współpracę i życzył mu sukcesów w dalszej pracy zawodowej".

- Nie podano przyczyny mojego odwołania. Mogę tylko podejrzewać, że chodzi o to, że sprzeciwiałem się żeby czterdziesty już, Narodowy Pokaz Koni Czystej Krwi Arabskiej przenosić z Janowa do Warszawy – powiedział naszej redakcji prof. Sławomir Pietrzak.

Do pełnienia obowiązków prezesa zarządu stadniny w Janowie oddelegowany został Grzegorz Czochański, który pełnił funkcję dyrektora w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w Departamencie Nadzoru nad Spółkami Strategicznymi. Grzegorz Czochański swoje obowiązki sprawować będzie do czasu wyłonienia nowego prezesa stadniny, które ma nastąpić w ciągu kilku miesięcy.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu "Słowa Podlasia".

Michał Karchut
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr
Piotr 8.03.2018, 17:54
Czy Trela podpisał lojalkę w SB ??
miki1989
miki1989 8.03.2018, 17:30
Pan Marek jest tam potrzebny
Hiu
Hiu 8.03.2018, 06:49
Dawac trele z powrotem

Pozostałe