Naukowa Stacja Zabaw PGNiG dla Łosic

  • 09.03.2018, 09:49
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Naukowa Stacja Zabaw PGNiG dla Łosic
Łosice już wielokrotnie udowadniały, że społeczność lokalna potrafi jednoczyć się dla wspólnego celu. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców w ramach nagrody w konkursie "Rodzice i dzieci, powietrze bez śmieci" w Łosicach powstanie Naukowa Stacja Zabaw PGNiG o wartości 100 tysięcy złotych.


Łosice zgłosiły się do kolejnego konkursu, w którym to internauci wybierają zwycięzców poprzez głosowanie. Jak mówi organizator: - Każda lokalizacja miała równe szanse na wygraną w konkursie. Głosy dla lokalizacji przelicza się dzieląc sumę oddanych głosów przez liczbę mieszkańców gminy, w której znajduje się ta lokalizacja. Liczy się procentowe zaangażowanie społeczności. 

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 10/2018

Joanna Gąska

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe