Szukamy Najsympatyczniejszej Pary Słowa Podlasia

  • 13.03.2018, 12:34 (aktualizacja 14.03.2018 13:52)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Szukamy Najsympatyczniejszej Pary Słowa Podlasia
Jesteście jak dwie połówki pomarańczy? Dzielicie swoją codzienność na dobre i na złe? Miłość wywołuje uśmiech na Waszych twarzach i sprawia, że chce Wam się żyć? Pokażcie to! Weźcie udział w naszym Plebiscycie na Najsympatyczniejszą Parę Słowa Podlasia!

Nie liczy się ile macie lat, czy jesteście małżeństwem, narzeczeństwem czy po prostu parą zakochanych w sobie osób. Liczy się uczucie i szczęście. Ważne jest to, że się kochacie. Cały czas czekamy na Wasze zgłoszenia.

Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć swoje zdjęcie wraz z krótkim podpisem na adres naszej redakcji przy ulicy Warszawskiej 15 (osobiście lub pocztą), na naszą skrzynkę mailową: [email protected] lub w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Zgłoszenia muszą zawierać: imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają.

Aby zagłosować na Najsympatyczniejszą Parę Słowa Podlasia należy poprawnie wypełnić kupon, który pojawi się za kilka tygodni w Słowie Podlasia i dostarczyć go do naszej redakcji (osobiście lub wysyłając go pocztą). Niech wygra miłość!

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody:

Para, która zajmie pierwsze miejsce wybierze się na niezapomniany lot widokowy nad lubelszczyzną z firmą Piotrans
Druga para wygra profesjonalną sesję zdjęciową, którą wykona Trzecia Strona Lustra
Para numer trzy pojedzie do Zamku w Janowie Podlaskim na romantyczny nocleg ze śnaidaniem wraz z dostępem do strefy SPA (Zamek Janów Podlaski)

Justyna Madan

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe