Biała Podlaska: Wyławiali ludzi z wody

  • 17.03.2018, 08:15
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: Wyławiali ludzi z wody
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej organizowała ćwiczenia zgrywające jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z zakresu ratownictwa lodowego.

Głównym celem ćwiczeń było przypomnienie i utrwalenie wiadomości z zakresu ratownictwa lodowego, a także sprawdzenie praktycznych możliwości współdziałania zastępów OSP i PSP.

Ćwiczenia zostały podzielone na trzy części. Multimedialne szkolenie teoretyczne przeprowadzone w Komendzie Miejskiej PSP w Białej Podlaskiej. Ćwiczenia praktyczne na akwenie w Witulinie polegały na ewakuacji z wody trzech osób, w tym jednej bez zachowanych funkcji życiowych. W tej części uczestniczyły zastępy PSP z podległych JRG i zastęp z OSP  Leśna Podlaska.

Odbyły się też szkolenie praktyczne dla poszczególnych zastępów z jednostek OSP.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 11/2018

Arkadiusz Kielar

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe