NASZ PLEBISCYT: Szukamy Najsympatyczniejszej Pary Południowego Podlasia!

  • 17.03.2018, 18:30
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
NASZ PLEBISCYT: Szukamy Najsympatyczniejszej Pary Południowego Podlasia!
W najbliższym numerze Słowa zaprezentujemy Wam pierwsze pary, które zgłosiły się do naszego Plebiscytu. To jednak nie koniec! Wciąż czekamy na wasze zgłoszenia a na zwycięzców czekają niesamowite nagrody!

Wyślij nam Wasze ulubione zdjęcie. Takie, na którym Waszym zdaniem wyglądacie najpiękniej i które pokazuje, jacy jesteście naprawdę. Niech inni też to zobaczą i podziwiają. 

Możecie to zrobić na trzy sposoby: prywatną wiadomością na Facebooku, mailem na adres [email protected], przynieść lub przesłać do naszej redakcji przy ulicy Warszawskiej 15, 21-500 Biała Podlaska.

Zgłoszenia muszą zawierać: imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkacie. Nie zwlekajcie, to już ostatnie dni, kiedy możecie się zgłosić do naszego plebiscytu!

Nie liczy się ile macie lat, czy jesteście małżeństwem, narzeczeństwem czy po prostu parą zakochanych w sobie osób. Liczy się uczucie i szczęście. Ważne jest to, że się kochacie. Cały czas czekamy na Wasze zgłoszenia.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody:

Miejsce I: Niezapomniany lot widokowy nad Lubelszczyzną z firmą Piotrans.

Miejsce II:  Profesjonalna sesja zdjęciowa, ufundowana przez studio fotografii Trzecia Strona Lustra.

Miejsce III: Voucher na romantyczny pobyt z dostępem do strefy SPA w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim.

Uwaga bonus! Para, która uzyska najwięcej polubień na naszym profilu na Facebooku otrzyma zaproszenie na romantyczny pobyt z dostępem do strefy SPA w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim.

Więcej w najbliższym wydaniu Słowa Podlasia.

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe