Łosice: No i komu to przeszkadzało?

  • 19.03.2018, 10:19
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Łosice: No i komu to przeszkadzało?
Inwestycje w modernizację miasta i gminy Łosice są ogromnym powodem do dumy zarówno samorządowców jak i samych mieszkańców, którzy z radością opowiadają o zmianach jakie zachodzą w okolicy. Jedną z tych pozytywnych zmian było postawienie tablic dydaktycznych w obszarze zmodernizowanego terenu zalewu miejskiego. Niestety komuś tablice przeszkadzały, więc zostały zniszczone.

"Najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę (10-11 marca przyp. red.) zostały zniszczone nowe tablice edukacyjne umieszczone w październiku wokół łosickiego zalewu" - napisał na swoim profilu społecznościowym burmistrz miasta i gminy Łosice Mariusz Kucewicz.

Czy opłaca się coś robić?

– Staramy się zmieniać, ubogacać nasze miasto, by wyglądało pięknie, było naszą wizytówką. Niestety, komuś najwyraźniej to przeszkadza. Na dzień dzisiejszy, jeszcze nieznani sprawcy, swoim zachowaniem próbują zniszczyć ten wysiłek, szkodząc wizerunkowi miasta i jego mieszkańcom – stwierdza rozgoryczony burmistrz. – W kilku miejscach zalewu są umieszczone kamery monitoringu. Straż miejska dokonuje przeglądu nagrań. Mam nadzieję, że uda się ustalić kto dokonał zniszczeń i sprawcy poniosą konsekwencje. Pamiętajmy, że koszt naprawy tablic poniesiemy my wszyscy, bo przecież to nasze podatki tworzą budżet gminy.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 12/2018

Joanna Gąska

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AJJA
AJJA 19.03.2018, 20:01
Zrobić wszystko aby znaleźć sprawców. Niech zapłacą kosz naprawy szkód i drugie tyle niech odrobią w pracach społecznych np. sprzątając okolice.

Pozostałe