Tanecznym krokiem w 20-lecie zespołu Flesz [GALERIA]

  • 20.03.2018, 12:10 (aktualizacja 20.03.2018 12:41)
  • Michał Karchut
Tanecznym krokiem w 20-lecie zespołu Flesz [GALERIA] Michał Karchut
Zespół tańca nowoczesnego Flesz obchodzi w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji, w niedzielny wieczór, 18 marca w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się uroczystości jubileuszowe zespołu. Było tanecznie, radośnie i wzruszająco.

Podczas jubileuszu licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć prezentacje multimedialne całego dorobku artystycznego zespołu. Pokazom towarzyszyły wspomnienia byłych członków i wystawa fotografii. Nie zabrakło występów wszystkich formacji tanecznych, od przedszkolaków, przez grupy dziecięce i młodzieżowe, solistów i duety, aż po grupę dorosłych (łącznie ponad 80 osób).

Założycielka i instruktorka zespołu Flesz nie kryła wzruszenia. – Dziękuje moim rodzicom i instruktorce tańca Barbarze Nowak, która nauczyła mnie wytrwałości, ciężkiej pracy i spełniania marzeń. Zespół Flesz istnieje już tyle lat. Cały czas przygotowujemy kolejne układy, wylewamy poty na treningach, dajemy występy, zdobywamy nagrody, mamy tancerzy od 5 do 50 roku życia, cieszymy się że jest zainteresowanie zespołem. Cały czas coś się dzieje, jest super – mówiła Magdalena Wieczorek.

Na jubileusz przybyły władze samorządowe, specjalnie zaproszeni goście (m.in. były dyrektor MOK Ryszard Korneluk), sponsorzy i współpracownicy zespołu. – Jesteśmy dumni z tego że taki zespół powstał, jest i będzie jeszcze wiele lat. Dziękujemy za reprezentowanie Terespola w kraju i poza jego granicami. Jesteśmy pani wdzięczni za wszystko co robi pani dla naszych dzieci i młodzieży, za to że pani jest – mówił burmistrz Jacek Danieluk,  a do jego wypowiedzi w tym samym tonie dołączyła dyrektor MOK Anna Pietrusik.

 

Michał Karchut

Zdjęcia (28)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe