Parczew: Gala przedsiębiorczości rozstrzygnięta

  • 30.03.2018, 10:03
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Parczew: Gala przedsiębiorczości rozstrzygnięta
Dziesięć nominacji w trzech kategoriach wpłynęło do prestiżowego konkursu Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego. Statuetki rozdano podczas gali, która odbyła się w hotelu Alma w Parczewie.

Konkurs zorganizowano po raz trzeci. Najpierw przez kilka tygodni przyjmowano zgłoszenia firm oraz gospodarstw rolnych. Następnie zebrała się Kapituła Konkursowa, która oceniła działalność kandydatów. Pod uwagę brano m.in. rozwój działalności, zrealizowane inwestycje, tworzenie miejsc pracy czy korzystanie ze środków zewnętrznych. Liczyły się też działania innowacyjne, promocyjne na rzecz powiatu, oddziaływanie na otoczenie a także uzyskane nagrody i wyróżnienia.

- Przedsiębiorstwa zgłoszone w tym roku może nie są firmami, czy gospodarstwami dominującymi na rynku. Natomiast bardzo mocno współpracują ze społeczeństwem i wychodzą mu naprzeciw – mówił prof. Jerzy Nitychoruk, przewodniczący kapituły tuż przed ogłoszeniem wyników.

W kategorii "Usługi i handel" wygrało Kółko Rolnicze w Gęsi w gminie Jabłoń.

Statuetkę w kategorii "Produkcja" otrzymała Fabryka Textus z Siemienia.

Ostatnią statuetkę, w kategorii "Gospodarstwo rolne" otrzymało Gospodarstwo Rolno-Nasienne Małgorzaty i Andrzeja Kiryczuków z Zaliszcza w gminie Podedwórze.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 13/2018

TWA

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe