Międzyrzec Podlaski: Wiata już jest, ale problem pozostał

  • 2.04.2018, 12:28
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Międzyrzec Podlaski: Wiata już jest, ale problem pozostał
Na przystanku autobusowym przy ulicy Zarówie w końcu pojawiła się wiata, pod którą przed deszczem mogą schować się podróżni. To jednak tylko prowizoryczne rozwiązanie. Władze miasta będą musiały przenieść przystanek na ulicę Brzeską.

Problem pojawił się, gdy międzyrzecki PKS sprzedał plac, na którym znajdował się dworzec autobusowy. Prywatny przedsiębiorca postawił tam galerię handlową. Przystanek autobusowy ograniczono do zatoki parkingowej przy ulicy Zarówie. Podróżni zaczęli głośno narzekać, bo w tym miejscu nie pozostawiono żadnej wiaty, ani nawet ławeczki, na której mogliby odpocząć starsi ludzie.

Z problemem musiały zmierzyć się władze miasta. Sprawa była skomplikowana, bo okazało się, że plac dworcowy sprzedano razem z dużymi fragmentami chodników na ulicach Zarówie i Brzeska. W międzyczasie plac razem z galerią zmienił właściciela, którym obecnie jest niemiecka firma. 

Próby porozumienia z nowym właścicielem okazały się nieskuteczne.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 14/2018

Marek Wasiluk

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adolf.H
Adolf.H 2.04.2018, 21:17
Żeby jeszcze Niemiec pluł nam w twarz i to na naszym terenie pfffu.

Pozostałe