Region: Zgłoś szkołę do konkursu Extra Szkolna Stołówka z Delmą

  • 09.04.2018, 12:08
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Region: Zgłoś szkołę do konkursu Extra Szkolna Stołówka z Delmą
To już druga edycja programu "Extra Szkolna Stołówka", która ma na celu poprawienie warunków w jakich dzieci spożywają w szkole posiłki. Ma również edukować najmłodszych w zakresie zdrowych nawyków żywieniowych oraz niemarnowania żywności. Partnerem Programu jest Federacja Polskich Banków Żywności.

Główną nagrodą w konkursie "Extra Szkolna Stołówka" jest sfinansowanie remontu stołówki o wartości 30 000 złotych. Udział w nim może wziąć każda szkoła podstawowa, która zarejestruje się na stronie www.extrastolowki.pl . Rejestracji musi dokonać dyrektor szkoły lub osoba dorosła za jego zgodą do 17 czerwca 2018 r. Do zgłoszenia należy dodać aktualne zdjęcie szkolnej stołówki wraz z krótkim opisem, dlaczego to właśnie w tej placówce powinna ona zostać wyremontowana.

Od 1 kwietnia 2018 r. do 17 czerwca 2018 r. każdy z nas może głosować na dodane zdjęcia. Każdego dnia dozwolone jest oddawanie 1 głosu o wartości 1 punktu. Na stronie internetowej programu będą się również pojawiały zadania, za które szkoła może zdobyć dodatkowe punkty. Regulamin oraz szczegóły konkursu znajdziecie na stronie www.extrastolowki.pl

Więcej wydarzeń z regionu znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa, 15/2018

Justyna Madan

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe