Biała Podlaska: Harcerze ćwiczyli razem z kulturystą

  • 13.04.2018, 12:01
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: Harcerze ćwiczyli razem z kulturystą
II Szczep Harcerski "Genus" w Białej Podlaskiej zaprosił na jedną ze swoich zbiórek Mariusza Wasilczuka, wicemistrza Polski i brązowego medalistę Mistrzostw Europy w kulturystyce klasycznej z 2016 roku.

Wasilczuk jest trenerem personalnym i funkcjonariuszem służby celno-skarbowej oraz żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej. Podczas spotkania z kulturystą harcerze dowiedzieli się m. in. jak właściwie się odżywiać, czym jest kulturystyka i jak ważne jest uprawianie sportu. Zbiórka zakończyła się krótkim, wspólnym treningiem.

Jak informuje komendantka II Szczepu Harcerskiego "Genus", Marta Pomorska, spotkanie zostało zorganizowane dla 13. Bialskiej Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej "Astus" imienia księdza Edmunda Barbasiewicza, jednak planowane są kolejne dla pozostałych drużyn szczepu. To element programu profilaktycznego "Harcerz wie jak wygląda zdrowie", dofinansowanego przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Białej Podlaskiej.

Arkadiusz Kielar

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe