Przed nami Extreme Power Run, losujemy pakiety startowe

  • 14.04.2018, 20:41
  • Arkadiusz Kielar
Przed nami Extreme Power Run, losujemy pakiety startowe Adam Trochimiuk
Wspólne treningi, świetne imprezy i do tego kolejne niespodzianki – Klub Biegacza Biała Biega razem z Time2Go wiosną zapowiadają cały zestaw atrakcji, których nie można przegapić.

Prezes Klubu Biegacza Biała Biega Dariusz Trębicki i jego załoga organizują wspólne treningi dla wszystkich chętnych, niezależnie od poziomu zaawansowania. – To doskonała okazja aby profesjonalny trener podpowiedział nam jak podejść do biegania odpowiedzialnie – mówi Dariusz Trębicki. – Jak przygotować się do startów, prawidłowo zregenerować i stworzyć indywidualny plan treningowy. Podczas treningów można spotkać też wiele ciekawych osób, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 9.30 na stadion bialskiej Akademii Wychowania Fizycznego, a także w każdy czwartek na godzinę 19 do Parku Radziwiłłowskiego.

Nowe i zaskakujące przeszkody

Przed nami jedna z najciekawszych imprez sportowych w regionie - Extreme Power Run, organizowana przez Klub Biegacza Biała Biega oraz Time2Go Sławomira Bańbury. Trwają już intensywne przygotowania do trzeciej edycji. 12 maja w Woskrzenicach Dużych na dystansie 6 kilometrów zawodnicy będą mieli okazje zmierzyć się z 26 specjalnie przygotowanymi przeszkodami, nie zabraknie też niespodzianek. – Przygotowane przeszkody mają różny stopień trudności – mówi Sławomir Bańbura z Time2Go. – W każdej kolejnej edycji pojawiają się nowe i zaskakujące zawodników. Niektóre z nich na długo zapadają w pamięć biegaczom, na przykład "Bestia Koala", czyli trzymetrowej wysokości pochyła ścianka. Czy dwuipółmetrowa ściana Pro-Gym lub ostatnia nowość, nazwana przez uczestników "wietnamską przeprawą", gdzie trzeba pokonać dziesięciometrowy tunel zalany wodą, dla utrudnienia przykryty kratami.

Extreme Power Run to świetna zabawa, w której może wziąć udział każdy, komu pozwala na to zdrowie i ma ochotę na odrobinę szaleństwa. A to nie wszystko. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu będą mogli wziąć udział w VII Rodzinnym Pikniku Biegowym, który zaplanowany jest 10 czerwca.

Piknik to uznana marka

VII Rodzinny Piknik Biegowy to impreza organizowana przez Klub Biegacza Biała Biega, bialski AWF oraz Urząd Miasta to okazja do spotkań całych rodzin, zaplanowany jest cały szereg wydarzeń towarzyszących zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe, w których znajdą m.i n. oryginalne koszulki sportowe przygotowane przez sponsora głównego Pikniku, firmę Stol-Kar. Nie zabraknie atrakcyjnych nagród przygotowanych przez firmę JB Multimedia – partnera imprezy od początku jej istnienia. Przewidziano konkurencje biegowe na 5, 10 i 15 kilometrów, wyścig na rolkach oraz nordic walking na 5 km. W Klubie Biegacza Biała Biega nie zapominają też o najmłodszych, którzy w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego będą mogli wystartować w biegach na dwóch dystansach. A po ich zakończeniu otrzymają medale i miłe niespodzianki. Projektem biegów dla dzieci od kilku lat zajmuje się Joanna Baj-Korpak. – Biegi na 10 i 15 km odbędą się w ramach Grand Prix Traktu Brzeskiego, prestiżowego cyklu biegowego. Atestowana trasa i profesjonalny pomiar czasu sprawiają, że Piknik jest uznaną marką w świecie sportu biegowego – dodaje Dariusz Trębicki.

Na wspomniane imprezy można już się zapisywać, linki do zapisów są dostępne na stronach www.time2go.pl i www.bialabiega.pl. Mamy również do rozlosowania dwa pakiety startowe w Extreme Power Run. Należy wypełnić kupon zamieszczony w "Słowie Podlasia" i dostarczyć go do 30 kwietnia do godziny 14 osobiście lub pocztą do sekretariatu redakcji "Słowa" – adres: "Słowo Podlasia", ulica Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska, z dopiskiem na kopercie "Extreme Power Run".

Partnerzy i przyjaciele
Planowane w najbliższym czasie imprezy biegowe nie odbyłyby się bez wsparcia przyjaciół i sponsorów Klubu Biegacza Biała Biega. Potrzeby przy tak dużych przedsięwzięciach są ogromne, stąd KBBB zachęca firmy i instytucje do współpracy i wsparcia. Kontakt : [email protected]

Arkadiusz Kielar
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe