Powiat Parczewski: Przedsiębiorcy wywindowali koszty

  • 16.04.2018, 09:37
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Powiat Parczewski: Przedsiębiorcy wywindowali koszty
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Parczewa złożyło najkorzystniejszą ofertę cenową w ramach przetargu na budowę drogi powiatowej Parczew-Stawy Siemieńskie. Jest ona jednak zdecydowanie wyższa od puli, jaką powiat dysponuje na to zadanie.

Przetarg na wyłonienie wykonawcy rozstrzygnięto w ubiegłym tygodniu. Ofertę złożyły trzy firmy. Oprócz przedsiębiorstwa z Parczewa realizacją inwestycji zainteresowane były również Strabag oraz Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Białej Podlaskiej.

Oferta parczewskiej firmy była najkorzystniejsza. Wykonanie inwestycji wyceniła na 13 mln 862 tys. 920 zł. Jednak jest więcej o 1 mln 243 tys. zł od kwoty, jaką na to zadanie dysponuje powiat. Mimo to władze starostwa powiatowego nie zdecydowały się na unieważnienie przetargu i ogłoszenie kolejnego, licząc na to, że przedsiębiorcy nieco zejdą z cen.

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 16/2018

TWA

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe