Gmina Konstantynów: Worki na terenie parku

  • 19.04.2018, 15:00
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Gmina Konstantynów: Worki na terenie parku
Do naszej redakcji przyszedł zbulwersowany czytelnik, który pokazał nam worki na terenach zielonych nieopodal budynku Urzędu Gminy Konstantynów. Wójt zapewnia, że to część prac porządkowych związanych z utrzymaniem drogi, a gmina w sposób należyty dba o czystość i porządek.

Mężczyzna, który pokazał nam worki, natrafił na znalezisko będąc na początku roku w odwiedzinach u swojej mamy. – Był piękny dzień, więc wybrałem się na spacer. Kiedy szedłem obok parku, nagle zobaczyłem samochód urzędu gminy, który wiózł kupę czarnych worków. Byłem ciekawy, gdzie oni je wiozą. A oni, proszę sobie wyobrazić, skręcili do parku i zaczęli wysypywać te worki na tereny zielone. Worki wylądowały w dole, wśród drzew. Pan wójt mówi, że ważna jest ekologia, wypowiada się na temat czystości powietrza, a nieopodal budynku urzędu gminy dzieją się takie rzeczy. Czy tak dba się o porządek i czystość w gminie? – pyta nasz Czytelnik pokazując fotografię, którą wykonał.

Pytamy więc i my o worki, w Urzędzie Gminy.  – Jest to kilka worków, które leżą od jesieni z liśćmi, które zostały zgrabione z pasa drogi wojewódzkiej i tymczasowo złożone. Nie zwracamy uwagi na to, czy jesteśmy zarządcami drogi czy nie. Staramy się na drogach przebiegających przez teren gminy również utrzymać ład i porządek – mówi Romuald Murawski, wójt gminy Konstantynów .

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 16/2018

mk

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe