Biała Podlaska: Fantastyczna Kobieta w Kinie Merkury

  • 19.04.2018, 17:02
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: Fantastyczna Kobieta w Kinie Merkury
Kino Merkury zaprasza na Czwartkowe Spotkania Filmowe, podczas których będzie można nie tylko obejrzeć nowości kinowe ale również o nich porozmawiać i wymienić się przemyśleniami, wątpliwościami, spostrzeżeniami. Spotkania prowadzi dr Piotr Zdunkiewicz, absolwent Akademii Filmowej przy Filmotece Narodowej w Warszawie.

W ten czwartek,  26 kwietnia, Kino Merkury zaprasza na film Sebastiána Lelio pt. "Fantastyczna Kobieta". Reżyser wykazał się wyczuciem, obsadzając w głównej roli debiutantkę: zachwycająca Daniela Vega łączy na ekranie zmysłowość z siłą, a wrażliwość z uporem. Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny (Daniela Vega). Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby.

Kto pierwszy ten lepszy!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwie pojedyncze wejściówki na Czwartkowe Spotkania Filmowe. Tym razem jest to "Fantastyczna Kobieta" 26 kwietnia o godzinie 20:15 w Kinie Merkury. Aby zdobyć wejściówkę wystarczy przyjść do redakcji Słowa Podlasia z przyszłym numerem (17/2018 - wydanie z 24 kwietnia) naszego tygodnika i pokazać nam ten artykuł. Liczy się czas, wejściówki otrzymają dwie pierwsze osoby!

Justyna Madan

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe