Terespol: Nieudana próba korupcji

  • 20.04.2018, 10:46
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Terespol: Nieudana próba korupcji
Nie powiodła się próba skorumpowania funkcjonariusza Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej wykonującego zadania służbowe.

Funkcjonariusz Placówki w Terespolu w trakcie wykonywania czynności służbowych zatrzymał 56-letniego obywatela Rosji, który chciał wjechać do Polski przez przejście graniczne w Terespolu i posiadał sfałszowane zaświadczenie ADR (o przeszkoleniu kierowcy). Podczas prowadzonych wobec niego czynności związanych z posługiwaniem się sfałszowanym dokumentem usiłował skorumpować funkcjonariusza.

W zamian za niewyciąganie wobec niego konsekwencji proponował 30 euro. Funkcjonariusz poinformował obywatela Rosji, że zostaje zatrzymany, a o próbie korupcji powiadomił przełożonych. Mężczyzna odpowie za posługiwanie się fałszywym dokumentem oraz próbę korupcji.

(AK)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kkk
kkk 22.04.2018, 18:10
nie Terespol tylko Kukuryki sa na zdjeciu
Daniel
Daniel 20.04.2018, 19:17
Hehe bo o Zero za mało

Pozostałe