Łosice: Zaprezentowali wokalne i aktorskie umiejętności

  • 12.05.2018, 10:00
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Łosice: Zaprezentowali wokalne i aktorskie umiejętności
Wiele wzruszeń dostarczył mieszkańcom miasta spektakl poetycko-muzyczny. Widowisko wystawiono 29 kwietnia w hali Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach. Wystąpiło w nim ponad 200 artystów.

Widzowie zobaczyli siedem symbolicznych scen. Każda opierała się na słowach Jana Pawła II oraz na grze aktorów-amatorów i śpiewie. Inicjatorem wydarzenia był ks. Sebastian Mućka, który koordynował przedsięwzięcie. Kierownikiem artystycznym widowiska, wystawianego już w wielu miastach Podlasia i Lubelszczyzny był, Józef Obroślak, wspierany przez syna Mateusza.

Spektakl przypadł go gustu publiczności. - Brakuje słów, by opisać, to co ujrzałam. Był to czas głębokiego wzruszenia i refleksji nad spuścizną, jaką pozostawił nam nasz ukochany Papież Jan Paweł II. Całe wydarzenie miało wymiar duchowy. Dodatkowo wzruszałam się podwójnie, gdyż w przedstawieniu wystąpiło moje dziecko - mówiła pani Agnieszka tuż po jego zakończeniu.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 19/2018

Joanna Gąska

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe