Gmina Międzyrzec Podlaski: Stworzyli patriotyczną inscenizację

  • 14.05.2018, 11:00
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Gmina Międzyrzec Podlaski: Stworzyli patriotyczną inscenizację
Pod koniec kwietnia, w Zaściankach, zorganizowana została po raz trzeci powiatowa inscenizacja pod hasłem "Jak to na wsi niegdyś bywało..."

Na scenie zaprezentował się dziecięcy zespół ludowy Hreczka z Zaścianek, który wykonał utwory: "Na nowej górze jadą żołnierze", "Wisło moja Wisło stara", "Jesteśmy Polką i Polakiem".  Kolejnym punktem był występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Halasach w programie "Śpiewająca droga do niepodległej". Występ przygotowany został przez Małgorzatę Olech, Annę Muszyńską i Joannę Pawluk.

Podczas uroczystości został rozstrzygnięty również konkurs plastyczny pod hasłem Ostatni Level - "100 lat dla Niepodległej" organizowany przez Szkołę Podstawową w Halasach. Potem przyszedł czas na barwną i humorystyczną inscenizację pod tytułem " A jak poszedł Stach na boje" wykonaniu członków zespołu Leśne Echo.

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 15 kwietnia

mk

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.