Walka z przeszkodami, za nami Extreme Power Run! [ZDJĘCIA]

  • 14.05.2018, 20:35 (aktualizacja 14.05.2018 21:07)
  • (AK)
Walka z przeszkodami, za nami Extreme Power Run! [ZDJĘCIA] Arkadiusz Kielar
Cóż to była za impreza! W trzeciej edycji Extreme Power Run w Woskrzenicach Dużych wystartowało blisko trzystu śmiałków, którzy zmierzyli się z 26 przeszkodami, a słowa uznania należą się również organizatorom, którzy wykonali wspaniałą pracę i przygotowali zawody, które można śmiało nazwać jednymi z najciekawszych w naszym regionie i nie tylko.

Organizatorami Extreme Power Run pod patronatem "Słowa Podlasia" byli Klub Biegacza Biała Biega i Time2Go. Jak zwykle na sześciokilometrowej trasie uczestnicy mieli do pokonania wymagające przeszkody, pojawiły się i nowe zadania, jak pokonanie części trasy kajakiem.

- Chcieliśmy, żeby startujący potraktowali swój start jak świetną przygodę, nie było niezdrowej rywalizacji, wręcz przeciwnie, zawodnicy wspierali się nawzajem. Każdy kto ukończył Extreme Power Run otrzymał medal - mówi Dariusz Trębicki, prezes Klubu Biegacza Biała Biega. 

W trzeciej edycji Extreme Power Run najlepszy okazał się Wiktor Waszczuk z Międzyrzeca Podlaskiego z czasem 31 minut i 24 sekundy. Wśród pań najlepsza była Patrycja Prudaczuk z z Białej Podlaskiej – 36.50, drużynowo pierwsze miejsce zajęła ekipa Gminy Wisznice Runners Team w składzie: Natalia Korszeń, Anna Chustecka, Paweł Pakuła, Grzegorz Chustecki, łączny czas – 2 godziny, 31 minut i 23 sekundy. 

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia. 

 

(AK)

Zdjęcia (134)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe