Parczew: Nie ma chętnych na budowę skateparku

  • 27.05.2018, 09:00
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Parczew: Nie ma chętnych na budowę skateparku
Władze Parczewa ogłosiły drugi przetarg na wyłonienie firmy, która podejmie się budowy skateparku przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Pierwsze postępowanie zostało unieważnione, bo nie wpłynęła ani jedna oferta.

Przetarg ogłoszono pod koniec kwietnia. Wydawało się, że postępowanie będzie formalnością. Tymczasem żaden przedsiębiorca nie złożył oferty. Nie było nawet zapytań do urzędników w sprawie inwestycji. Dlaczego?

– Firmy są tak przeładowane zamówieniami, że nie chcą się podejmować inwestycji krótkoterminowych. Podejrzewamy, że to było przyczyną, dla której nikt nie zainteresował się naszym zadaniem. Ogłosiliśmy drugi przetarg. Termin składania ofert mija 5 czerwca. Wydłużyliśmy także termin realizacji inwestycji o miesiąc, czyli do połowy września. Mamy nadzieję, że tym razem zgłosi się choć jeden przedsiębiorca i przetarg zostanie rozstrzygnięty – mówi burmistrz Parczewa Paweł Kędracki.

Cały artykuł przeczytacie we wtorkowym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 29 maja

TWA

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe