Głosowanie na Małgorzatę Markiewicz trwa!

  • 29.05.2018, 11:43
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Głosowanie na Małgorzatę Markiewicz trwa!

Jej piosenka pt. "Niebywałe" znalazła się w finałowej 10 konkursu Polskiego Radia i ZAiKS-u PIOSENKA NA STO. Do 3 czerwca, codziennie odbywa się głosowanie na wybrany utwór - jeden z dziesięciu. Małgosi utwór ma nr 5. Głosować można przez stronę Polskiego Radia (bezpłatnie) lub SMS (na nr 71151 o treści P 5). 

Małgorzata Markiewicz jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Józefa Elsnera w Warszawie. W 1999 roku otrzymała wyróżnienie w finale "Szansy na sukces". W wieku 13 lat, w Koncercie Debiutów XXXV Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (najmłodszy uczestnik w historii festiwalu),  zdobyła nagrodę Programu I Polskiego Radia i dziennika Rzeczpospolita. Zwyciężała w wielu festiwalach. Współpracuje z Polskim Radiem. 

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe