Powiat Bialski: Dzień Otwarty w nowym przedszkolu

  • 05.06.2018, 12:33 (aktualizacja 05.06.2018, 12:38)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Powiat Bialski: Dzień Otwarty w nowym przedszkolu
Pod koniec maja, w nowopowstałym Samorządowym Przedszkolu w Rakowiskach odbył się Dzień Otwartych Drzwi.

- Pierwszy raz otwieramy drzwi przedszkola dla przyszłych  członków naszej społeczności przedszkolnej. Jest to okazja  do bliższego poznania naszej placówki i przekonanie się jak fajnym miejscem jest przedszkole. Mam nadzieję, że  ten dzień pomoże przyszłym przedszkolakom łatwo i szybko zaadaptować się w nowym środowisku, a rodzicom przezwyciężyć obawy dotyczące rozpoczęcia przez ich dziecko edukacji w przedszkolu - powiedziała dyrektor przedszkola Edyta Stalewska

Podkreśliła, że Samorządowe Przedszkole w Rakowiskach nie zaistniałoby gdyby nie władze Gminy Biała Podlaska i złożyła wielkie podziękowania na ręce przybyłego przedstawiciela władz- Zastępcę Wójta pana Adam Olesiejuka, który powiedział kilka ciepłych słów do przyszłych przedszkolaków.

Głos zabrał również Przewodniczący Radny Gminy pan Dariusz Plażuk, który opowiedział o planach dotyczących powstania placu zabaw.
Przybyli mieli okazję obejrzeć przedszkola, a dzieci skorzystać z przygotowanych przez Gminę Biała Podlaska i pracowników przedszkola atrakcji.
Były między innymi „dmuchańce”, jeżdżące zabawki- koniki, słodka wata cukrowa i popcorn.  

 

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe