Biała Podlaska: W mieście powstanie 80 nowych miejsc pracy

  • 06.06.2018, 09:18
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: W mieście powstanie 80 nowych miejsc pracy
Do końca roku w oddziale Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego ma powstać 80 nowych miejsc pracy. Obecnie zatrudnionych tam jest już prawie 40 osób. Powstanie urzędu było możliwe, dzięki rządowemu programowi aktywizacji Polski Wschodniej.

Siedziba GITD w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować we wrześniu 2017 r. Początkowo pracowało tam 20 osób. - Dzięki przyjętej poprawce do ustawy budżetowej, przeznaczono ponad 9,3 mln zł na utworzenie 100 nowych miejsc pracy w 2018 roku. Obecnie pracę znalazło tu już blisko 40 osób. Do końca roku planowane jest zatrudnienie jeszcze 80 – informuje Radosław Plandowski, rzecznik prezydenta Białej Podlaskiej.

26 maja, podczas spotkania z mediami, Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur zapowiedział, że nowe osoby zostaną zatrudnione najpóźniej od sierpnia. - W tym tygodniu zostały ogłoszone kolejne nabory, będziemy szukali 31 osób, w przyszłym tygodniu ogłosimy nabory na jeszcze 7 stanowisk. Kolejne kilkadziesiąt osób zatrudnimy na jesieni - mówił Gajadhur. Szefa inspekcji cieszy duże zainteresowanie pracą w kierowanej przez niego instytucji.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 23/2018

Justyna Madan

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe