PSW najlepsza w Polsce [ GALERIA]

  • 11.06.2018, 11:21
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
PSW najlepsza w Polsce [ GALERIA]
Już po raz trzeci Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zajęła pierwsze miejsce w najbardziej prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych, organizowanym  przez Perspektywy.

Uzyskanie takiej oceny było możliwe m.in.. dzięki umiędzynarodowieniu środowiska studenckiego. Na PSW obecnie uczą się studenci trzech kontynentów z 10 państw. Najwyższe oceny w rankingu uczelnia uzyskała również za siłę naukową, ofertę liczby kierunków studiów - 18 kierunków (w tym 6 magisterskich i 4 inżynierskich) oraz ocenę naukową wydziałów. PSW już patrzy w przyszłość i planuje nowe kierunki. Na informatyce studenci będą mogli uczyć się w języku angielskim. Powstaje program studiów magisterskich z filologi angielskiej, informatyki i pedagogiki. 1 lipca otwarta zostanie odkryta pływalnia, a na przełomie roku kalendarzowego 2018/2019 uczelnia rozpocznie inwestycję, w postaci obiektów dydaktycznych Katedry Zdrowia i nowego Domu Studenta o wartości 11 mln zł. 

Justyna Madan

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (31)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe