Janów Podlaski: Piosenka na 100 Małgosii Markiewicz

  • 11.06.2018, 16:11
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Janów Podlaski: Piosenka na 100 Małgosii Markiewicz
Wokalistka z Janowa Podlaskiego znalazła się w gronie laureatów w ogólnopolskim konkursie "Piosenka na 100". Organizatorami przedsięwzięcia są Polskie Radio i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, którzy chcieli w ten sposób uczcić 100 rocznicę istnienia stowarzyszenia. Ma na celu popularyzację dorobku polskich twórców oraz zwiększenie ich emisyjności w mediach i na różnorodnych festiwalach.

W dniu 5 czerwca 2018 r. Kapituła Konkursu "Piosenka na 100" w składzie: Bogdan Olewicz – przewodniczący kapituły, producent muzyczny i autor teksów piosenek, Piotr Nagłowski – zastępca przewodniczącego, dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia Marek Kościkiewicz –  założyciel i lider zespołu De Mono, Piotr Metz – kierownik Redakcji Muzycznej Trójki i Paweł Sztompke –  kierownik Redakcji Muzycznej radiowej Jedynki szczegółowo zapoznała się z wyborem słuchaczy i w drodze tajnego głosowania wybrała finałowych zwycięzców konkursu "Piosenka na 100" oraz podzieliła pulę nagród o łącznej wartości 100 tys. zł. Część kwoty (30 tys. zł)  przyznała Małgorzacie Markiewicz, wokalistce pochodzącej z Janowa Podlaskiego, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii "najlepsze wykonanie"  za interpretację utworu pt."Niebywałe" (muz. i wyk. Małgorzata Markiewicz, sł. Patryk Kienast). 

jlk

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe