Międzyrzec Podlaski: Piłkarska Gala zakończyła sezon

  • 27.06.2018, 11:21
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Międzyrzec Podlaski: Piłkarska Gala zakończyła sezon
W sobotę 23 czerwca na stadionie miejskim w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się IX Letnia Gala Piłkarska przygotowywana przez Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Nagrodzono na niej najlepsze drużyny i zawodników sezonu 2017/18.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali burmistrz Zbigniew Kot oraz prezes BOZPN Witold Wójtowicz. Minutą ciszy pożegnano też działaczy zasłużonych dla bialskopodlaskiej piłki, którzy odeszli w ciągu roku: Stanisława Banaszuka z Orła Łosice, Janusza Daniluka z Podlasia Biała Podlaska, Tomasza Trybonia, Zbigniewa Biadunia i Jarosława Sycha z Orląt Łuków. Uczestnikom imprezy czas umilały wokalne występy Aleksandry Szabaciuk i Alicji Daniluk z ZPO nr 3.

Podsumowano też wyniki rozgrywek młodzieżowych. Puchar Przewodniczącego Wydziału Gier BOZPN za zajęcie I miejsca w klasyfikacji generalnej Halowych Mistrzostw Okręgu BOZPN otrzymał AP TOP-54 Biała Podlaska. Kapituła postanowiła nie przyznawać głównej nagrody w kategorii "Nadzieja Piłkarska". Statuetki przyznano wszystkim 22 młodym nominowanym zawodnikom. Natomiast za najlepszych trenerów młodzieży uznano Tomasza Buraczewskiego z AP TOP-54 Biała Podlaska i Marka Kalinowskiego z AZS PSW Biała Podlaska. Ten ostatni odebrał także nagrodę za zdobycie z prowadzonym zespołem Mistrzostwa Polski Młodziczek.

Statuetki otrzymały też najlepsze ekipy z rozgrywek prowadzonych przez BOZPN. Nie wyróżniono nikogo w kategoriach "najlepszy działacz piłkarski", "najlepszy samorząd miejski" i "najlepszy samorząd gminny". Statuetki przyznano bowiem wszystkim nominowanym. 

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 26/2018

Marek Wasiluk

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe