Parczew: Lubelska firma wybuduje skatepark

  • 07.07.2018, 08:00
  • TWA
Parczew: Lubelska firma wybuduje skatepark
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane z Lublina złożyło najkorzystniejszą ofertę, wygrało przetarg i zajmie się budowę skateparku. Inwestycja pochłonie nieco mniej niż zakładano.

 

Przetarg rozstrzygnięto w ubiegłym tygodniu. Wpłynęły dwie oferty. Budową zainteresowane było również przedsiębiorstwo z Łagiewnik Nowych. Jednak złożyło ofertę droższą niż kosztorys budowlany. Z kolei firma z Lublina zaoferowała wykonanie prac za kwotę o 25 tysięcy złotych tańszą niż wynikało z wyceny. Prace rozpoczną się lada dzień i mają się zakończyć do połowy października.

Skatepark powstanie przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Zajmie powierzchnię 612 mkw.  Miasto pozyskało na nią 300 tys. zł dofinansowania z Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze na lata 2014-2020". Koszt całej inwestycji był wyceniony na kwotę prawie 450 tys. zł. Wiadomo już, że firma wybuduje kompleks za 425 tys. zł.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 27/2018

 

 

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe