Biała Podlaska: Zmiany w Oświacie

  • 9.07.2018, 11:22 (aktualizacja 09.07.2018 16:44)
  • Justyna Madan
Biała Podlaska: Zmiany w Oświacie
Cztery dyrektorki miejskich placówek odeszły w tym roku na zasłużoną emeryturę. Po wielu latach wytrwałej pracy i oddania zarówno uczniom jak i pracownikom szkół przyszedł czas na odpoczynek.

Swoją kadencję zakończyły: W Szkole Podstawowej nr 3 - Marta Cybulska – Demczuk, w Szkole Podstawowej nr 4 - Mariola Petru, a w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 -Małgorzata Kaczmarczyk. Na emeryturę odeszła też dyrektor Zespole Szkół Specjalnych - Barbara Trochimiuk, która kierowała placówką 26 lat.

Przez 4 lata pełniła ona również funkcję wicedyrektora SP nr 2. Także w najtrudniejszym okresie, gdy szkoła liczyła 2500 uczniów i pracowało się na trzy zmiany, łącznie z sobotami. - Myślę, że moim sukcesem jest to, że zawsze dogadywałam się z ludźmi. Na koniec roku sama się wzruszyłam. Dziękowali mi nauczyciele, których jako pierwszych zatrudniłam. Było to ogromnie miłe - wyjawia B. Trochimiuk, która nigdy nie myślała, że zostanie nauczycielem. Miała być bowiem prawnikiem, ale nie wyszło. 

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 28/2018

Justyna Madan
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe