Siostry walczyły w mistrzostwach Polski

  • 9.07.2018, 14:22
  • (AK)
Siostry walczyły w mistrzostwach Polski Żak Biała Podlaska
W Gdańsku rywalizowano w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w sportach gimnastycznych. Świetnie spisała się w nich reprezentantka MKS Żak Biała Podlaska Agnieszka Bałko.

Agnieszka Bałko była jedyną zawodniczką z bialskiego klubu w gdańskich mistrzostwach. W konkurencji skoków na ścieżce w klasie mistrzowskiej zdobyła srebrny medal i tym samym tytuł wicemistrzyni Polski.

- Tytuł mistrzowski, wygrywając z naszą zawodniczką o zaledwie 0,2 punktu, zdobyła siostra Agnieszki - Dorota, reprezentująca barwy Acrogym Kraków - dodaje Michał Biegajło, trener MKS Żak. - Brązowy medal wywalczyła z kolei reprezentująca barwy UKS SP 220 Warszawa Oliwia Sierzchała. Medal zdobyty przez Agnieszkę w Gdańsku to trzeci medal z rzędu zdobyty w imprezie rangi mistrzowskiej dla MKS Żak Biała Podlaska. 

Punktacja wyglądała następująco: 1. Dorota Bałko (Acrogym Kraków) – 116.900 pkt., 2. Agnieszka Bałko (MKS Żak Biała Podlaska) - 116.700 pkt., 3. Oliwia Sierzchała (UKS SP 220 Warszawa) - 113.900 pkt.

(AK)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe