Zerwali sznur z szyi desperata

  • 10.07.2018, 09:50
  • (AK)
Zerwali sznur z szyi desperata
Policjanci z Radzynia Podlaskiego uratowali życie mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo. Kobieta dzwoniąc na telefon alarmowy policji powiadomiła, że jej mąż poszedł do stodoły i chce ze sobą skończyć. Oficer dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrol. Policjanci w samą porę zerwali sznur z szyi desperata. Mężczyzna był nietrzeźwy.

58-letni mężczyzna wyszedł z domu do stodoły mówiąc swojej żonie, że chce popełnić samobójstwo, całe zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Radzyń Podlaski. Natychmiast na miejsce  skierowany został patrol wydziału prewencji. Funkcjonariusze zespołu patrolowo-interwencyjnego: sierżant sztabowy Łukasz Niewęgłowski oraz sierżant sztabowy Paweł Wierzchowski potwierdzili przekazaną informacje. Weszli do stodoły, gdzie zobaczyli mężczyznę stojącego na drabinie. Miał na szyi założoną pętlą ze sznura przymocowanego do belki dachu stodoły. Kiedy policjanci zbliżyli się do drabiny, 58-latek zaczął zaciskać sznur na szyi i wykrzykiwać, że skoczy. Funkcjonariusze nawiązali dialog z desperatem, a następnie wykorzystując warunki, jeden z policjantów błyskawicznie wskoczył na drabinę i zerwał sznur z szyi mężczyzny.

58-latek w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu. Po przebadaniu przez lekarzy został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

(AK)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe