Piłkarze walczyli w ogólnopolskich finałach

  • 11.07.2018, 12:36
  • (AK)
Piłkarze walczyli w ogólnopolskich finałach Lubelski Związek Piłki Nożnej
Reprezentacje Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, z zawodnikami Akademii Piłkarskiej TOP 54 Biała Podlaska w składzie, rywalizowały w finałowych turniejach Pucharu imienia Kazimierza Deyny (zespoły złożone z piłkarzy z rocznika 2003) i Pucharu imienia Kazimierza Górskiego (zespoły złożone z piłkarzy z rocznika 2004).

W kadrze Lubelskiego ZPN rocznika 2003 na finałowy turniej w Będzinie znaleźli się między innymi Mateusz Golba, Wiktor Krasowski, Dominik Marczuk, Aleksander Olszewski, Norbert Ramotowski i Filip Szabaciuk z AP TOP 54. Nasza reprezentacja w finałach rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zajęła czwarte miejsce w swojej grupie. 

Do reprezentacji Lubelskiego ZPN rocznika 2004 na finał w Policach powołani byli między innymi Jakub Furman, Adrian Opolski i Jakub Kobyliński z AP TOP 54. Nasz zespół zajął trzecie miejsce w swojej grupie.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa Podlasia" z 10 lipca.

 

 

(AK)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe