Wisznice: Elżbieta Sokołowska najbardziej aktywną kobietą w województwie

  • 12.07.2018, 08:57
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Wisznice: Elżbieta Sokołowska najbardziej aktywną kobietą w województwie
Na tegorocznym Forum Kobiet Aktywnych w Nałęczowie nagrodę dla Najbardziej Aktywnej Kobiety w Województwie Lubelskim otrzymała Elżbieta Sokołowska – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Oświaty w Wisznicach. – To dla mnie ogromne wyróżnienie - mówiła.

Forum Kobiet Aktywnych to impreza organizowana przez stowarzyszenie Bona Fides z Lublina, które odbywa się od 10 lat. Co roku uczestniczy w nim wiele kobiet z różnych organizacji i grup nieformalnych. Jest to cykliczne wydarzenie, które integruje środowiska aktywnych kobiet mieszkających na terenach wiejskich województwa lubelskiego. Wtedy też przyznaje się nagrody dla najaktywniejszych kobiet z Lubelszczyzny.

Jubileuszowa edycja forum odbyła się 1 lipca w Parku Zdrojowym w Nałęczowie. Do konkursu na Najbardziej Aktywną Kobietę w województwie lubelskim wpłynęło 150 zgłoszeń, Ostatecznie przyznano 10 nagród uczestniczkom, które na co dzień działają w życiu społecznym środowiska lokalnego, są wzorem godnym naśladowania, podejmują działania mające na celu pomoc i wsparcie społeczeństwu, a także zdobyły zaufanie środowiska lokalnego i wprowadzą innowacyjne rozwiązania w jego obrębie. Wśród nagrodzonych znalazła się dyrektor wisznickiego GOKiO.

– Jestem szczęśliwa, że dostałam to wyróżnienie. Przede wszystkim dlatego, że zgłoszenie musiało wypłynąć od mieszkanek gminy, więc doceniają mnie i moja pracę – wyjaśnia liderka.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 28/2018

Justyna Lesiuk-Klujewska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe