Biała Podlaska: "Dziuplak" na parkiecie

  • 01.08.2018, 09:00
  • Justyna Madan
Biała Podlaska: "Dziuplak" na parkiecie
W tym tygodniu poznajemy nową parę uczestników "Dance with Me KIDS", nad którym Słowo Podlasia objęło patronat. W roli gwiazdy podopieczna świetlicy "Dziupla" Urszula Burdzicka (l. 12) oraz w roli trenera tancerz Jakub Kadłubowski (l. 16). Nad ich przygotowaniem czuwa zwycięzca Kryształowej Kuli II edycji "Dance with Me – zatańcz ze mną" Konrad Czopiński.

Urszula Burdzicka ma 12 lat. Jej hobby to piłka nożna i w tym kierunku chce się dalej rozwijać. Oprócz tego ma jeszcze jedno zainteresowanie, którym jest śpiew. Poza szkołą uczęszcza do świetlicy socjoterapeutycznej "Dziupla", dla której w III edycji "Dance with Me – zatańcz ze mną" przekazane były zebrane w dniu koncertu pieniądze.  Swoją postawą i dobrym sercem po III edycji DWM ujęła organizatorów mówiąc "Skoro oni zbierali na naszą świetlicę pieniążki to ja też bym chciała pomóc", stąd zaproszenie Uli do programu, na które bez wahania się zgodziła.

Jakub Kadłubowski tańczy od 6 roku życia. W tym roku od września zacznie naukę w  I LO im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Jego głównym hobby jest oczywiście taniec. Szczególnie lubi taniec towarzyski lecz inne style też go interesują. W wolnym czasie uprawia inne sporty m.in. piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę. Jego największymi osiągnięciami tanecznymi to III miejsce w obu stylach na mistrzostwach okręgu. Oprócz tego zajmował też wysokie miejsca na podium na wielu różnych turniejach ogólnopolskich.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 31/2018

 

 

 

Justyna Madan

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe