Zadbaj o słuch najmłodszych

  • 08.08.2018, 14:44
  • Artykuł Sponsorowany
Zadbaj o słuch najmłodszych

Barbara Świderska ECHOSŁUCH 

W okresie wakacyjnym należy zadbać o słuch naszych dzieci. Bardzo często uczestniczymy w imprezach masowych, przebywamy w wesołych miasteczkach, na koncertach, meczach. Podczas miłej zabawy nie należy zapominać o bezpieczeństwie i samopoczuciu najmłodszych. Natężenie dźwięku w takich miejscach przekracza 90 db. Zbyt duże natężenie dźwięku w tak głośnych miejscach może prowadzić do trwałego uszkodzenia narządu słuchu. Słuch niemowlęcia i małego dziecka jest szczególnie wrażliwy, dlatego jego ochrona jest ważna i potrzebna. Warto zaopatrzyć niemowlęta i małe dzieci w nauszniki. Ochronniki słuchu skutecznie tłumią hałas, jednocześnie nie izolują dziecka od otoczenia. Czuje się bezpiecznie, nie jest rozdrażnione głośnymi dźwiękami. Nowoczesne ochronniki słuchu są bardzo wygodne, lekkie i dostępne w różnych kolorach.

Jako rodzice, powinniśmy być czujni latami jeżeli chodzi o słuch dzieci. Należy cykliczne wykonywać badanie słuchu. Nasza firma wykonuje badanie dla dzieci od 4 roku życia. Badanie jest proste i bezbolesne. Jeżeli chcesz poznać ofertę ochronników słuchu lub jeszcze nie sprawdziłeś jak Twoje dziecko słyszy, zgłoś się do specjalisty z wieloletnim doświadczeniem protetycznym w firmie ECHOSŁUCH mieszczącej się przy Placu Wolności 20-22 (wejście od ul. Jatkowej, I piętro) w Białej Podlaskiej.

Artykuł Sponsorowany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe