PROJEKTY to nowe możliwości dla młodych

  • 14.08.2018, 15:52 (aktualizacja 14.08.2018 16:17)
  • Sponsorowany
PROJEKTY to nowe możliwości dla młodych
Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie podpisał umowy z urzędami pracy na realizację projektów skierowanych do osób młodych do 30 roku życia (młodzież NEET*) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na kwotę 80 mln zł. Osoby młode mogą korzystać ze wsparcia udzielanego przez powiatowe urzędy pracy i miejski urząd pracy (PUP/MUP) w okresie od 1 lipca 2018 r. do 31 grudnia 2019 r.

Projekty oferują ciekawe szkolenia, staże oraz wsparcie przy zakładaniu własnej firmy. Udział w projekcie daje osobom młodym szanse na zdobycie fachowej wiedzy, kompetencji i kwalifikacji potrzebnych do pracy czy też umiejętności do prowadzenia własnego biznesu.

*młodzież NEET – (ang. not in employment, education or training) osoby młode do 29 roku życia, które nie uczą się, nie szkolą i nie pracują.

Punkt informacyjny PO WER

Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie

ul. Lubartowska 74 A, I piętro

tel.: 81 46 35 349, 605 903 493

e-mail: [email protected]

www: http://powerwuplublin.praca.gov.pl

 

Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Sponsorowany

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe