Gmina Biała Podlaska: Hiszpania, Węgry i nowe doświadczenia

  • 20.08.2018, 10:13
  • (AK)
Gmina Biała Podlaska: Hiszpania, Węgry i nowe doświadczenia
W Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy oficjalnie podsumowano projekt "Czas na staż", w którym uczestniczyła młodzież z ECKiW, kadra wychowawcza oraz inne zaproszone osoby.

Podczas spotkania młodzież opowiedziała m. in. o swoich wrażeniach, doświadczeniach i kompetencjach zdobytych podczas staży zawodowych w Sewilli w Hiszpanii i Gyomaendrod na Węgrzech. Był też specjalny "album wspomnień" z informacjami, relacjami uczestników i zdjęciami z wyjazdów stażowych.

Jak dodaje Katarzyna Bancarzewska z ECKiW OHP w Roskoszy, udział w dwutygodniowych stażach w prywatnych przedsiębiorstwach i placówce kształcenia zawodowego był też okazją do poznania zagranicznych standardów pracy i nowoczesnego wyposażenia stanowisk. Głównym celem było wsparcie uczniów w nauce zawodu, poznanie języka branżowego, organizacji pracy w zakładach na terenie Hiszpanii i Węgier, kultury, tradycji i zwyczajów innych krajów. Każdy z uczestników miał okazję pracować na stanowisku zgodnym z profilem kształcenia zawodowego w Polsce.

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 34/2018

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe