Radzyń Podlaski: Place zabaw do zabawy, czas na skatepark

  • 26.08.2018, 09:00
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Place zabaw do zabawy, czas na skatepark
Miasto inwestuje w miejsca rekreacji. Trzy place zabaw są już gotowe do testowania przez najmłodszych radzynian. Teraz miasto czeka na umowę na dofinansowanie budowy skateparku.

Place zabaw powstały na Bulwarach, ul. Warszawskiej i przy SP 1. Pierwszy powstawał od podstaw, dwa kolejne były modernizowane. – Na sfinansowanie zamówienia zaplanowano kwotę w wysokości 278 tys. zł. Na plac na Bulwarach – 86 tys. zł, na ul. Warszawską – 132 tys. zł, a na plac przy SP nr 1– 60 000,00 zł – informuje Anna Wasak, rzecznik prasowy radzyńskiego magistratu. – Wpłynęła jedna oferta, złożona przez firmę z Kocka. Wykonawca zadeklarował wykonanie zadania za łączną kwotę 256 tys. 800 zł.

Oferent zaproponował następujące kwoty za poszczególne części zamówienia: za plac na Bulwarach - 89 tys. 470 zł, za plac przy ul. Warszawskiej 142 tys. 890 zł, a za modernizację placu przy SP 1 - 24 tys. 440 zł. Prace na placach rozpoczęły się na przełomie lipca i sierpnia. Teraz widać już efekty. – Nowy plac zabaw powstał przy ul. Warszawskiej, naprzeciw stadionu, wymienione zostały urządzenia na placu zabaw na osiedlu Bulwary, zmieniana jest nawierzchnia placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 – informuje Anna Wasak, rzecznik prasowy UM w Radzyniu Podlaskim.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 34/2018

 

 

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe