Janów Podlaski: Janowski supertalent w telewizyjnym show

  • 12.09.2018, 10:54 (aktualizacja 12.09.2018 11:05)
  • Justyna Madan
Janów Podlaski: Janowski supertalent w telewizyjnym show
Ma 20 lat i jest muzykiem samoukiem. Pochodzi z Janowa Podlaskiego. Gra na gitarze, śpiewa, tworzy własne kompozycje. Mateusz Łopaciuk kocha muzykę i pokazał to w nowym show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now".

- Śpiewam od 14 roku życia, a do spróbowania swoich sił jako wokalista zachęcił mnie utwór The Animals "House of the rising sun". Kiedy go usłyszałem, pomyślałem sobie, że przy pierwszej lepszej okazji gdy nikogo nie będzie w moim domu, spróbuję to zaśpiewać i tak też się stało. Następnie zgłosiłem się z do mojego nauczyciela muzyki, pana Piotra Kulickiego, z którym później współpracowaliśmy dla GOK-u w moim miasteczku - opowiada Mateusz. Ale jego przygoda z muzyką tak naprawdę zaczęła się kiedy jego dziadek przywiózł do domu keybord. Nastolatek zaczął na nim grać i komponować swoją muzykę. Swój talent szlifuje w janowskim GOK jako solista i w zespole "Meritum". 

- Do programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" trafiłem za namową pani Renaty Kaczmarek, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie i przyjaciół. Casting był nie najgorszy i przebiegał sprawnie. Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów, dosłownie po paru minutach, mogłem zaprezentować swój warsztat. Moje wrażenia odnośnie programu są bardzo pozytywne, wszelkie obawy co do rygoru i ciasnych zasad zostały rozwiane - opowiada młody artysta.

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 37

Justyna Madan
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
policzanka
policzanka 11.11.2018, 19:33
super - WIELKI talent !!!!!!

Pozostałe