Biała Podlaska: Ostatnie pożegnanie Stanisława Czopa

  • 12.09.2018, 13:06 (aktualizacja 14.09.2018 09:35)
  • Michał Karchut
Biała Podlaska: Ostatnie pożegnanie Stanisława Czopa
10 września, w wieku 84 lat, zmarł Stanisław Czop, wieloletni dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, ordynator oddziału otolaryngologicznego.

 Msza św. żałobna będzie sprawowana, 13 września, w kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Pokoju o godz. 8.

- W tym dniu o godzinie 7.40, przed wejściem głównym do szpitala (od strony przychodni), będzie okazja do pożegnania byłego Dyrektora – budowniczego naszego szpitala – przez pracowników. Kondukt pogrzebowy zatrzyma się na chwilę przed szpitalem. Zachęcam Państwa do udziału w symbolicznym, ostatnim pożegnaniu Pana Dyrektora Stanisława Czopa – podała w komunikacie prasowym dyrekcja szpitala.

 

Michał Karchut
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
baja
baja 14.09.2018, 13:31
Panie Stanisławie, Stasiu byłeś super Dyrektorem, pracowałam wówczas Szpitalu 17 lat . To się nie wróci. Szkoda, że odszedłeś. Spoczywaj wśród pól i kwiatów u Pana Boga, napisz Mu wiersz.

Pozostałe