Biała Podlaska: Te pary znają sekret udanego małżeństwa

  • 13.09.2018, 11:09 (aktualizacja 13.09.2018 12:27)
  • Paulina Chodyka
Biała Podlaska: Te pary znają sekret udanego małżeństwa
45 par odebrało honorowe odznaczenia z rąk prezydenta Dariusza Stefaniuka oraz zastępcy wójta gminy Biała Podlaska, Adama Olesiejuka. Tak uroczyście jubilaci z miasta i gminy obchodzili złote gody.

Główne uroczystości jubileuszu, który zorganizowano 8 września, poprzedziła msza święta w kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej, podczas której małżeństwa z 50-letnim stażem odnowiły swoje przysięgi. Później uroczystości przeniosły się do sali konferencyjnej urzędu miasta, gdzie odebrali życzenia od prezydenta Dariusza Stefaniuka oraz wicewójta Adama Olesiejuk złożyli życzenia jubilatom.

Następnie wręczyli parom medale i dyplomy od prezydenta Rzeczypospolitej Polski Andrzeja Dudy za długoletnie pożycie małżeńskie. Prezydent Dariusz Stefaniuk wzniósł uroczysty toast, czym rozpoczął  część artystyczną. Jedna z par zaprezentowała się w repertuarze muzycznym, śpiewając popularne polskie piosenki miłosne. Wystąpił także zespół ludowy "Podlasiacy". Na zgromadzonych czekał również poczęstunek.
Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 37

 

Paulina Chodyka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe