GMINA BIAŁA PODLASKA: Przebudowują most. Są utrudnienia w ruchu

  • 15.09.2018, 14:07 (aktualizacja 16.09.2018, 12:14)
  • jlk
GMINA BIAŁA PODLASKA: Przebudowują most. Są utrudnienia w ruchu
Trwa przebudowa mostu w Ortelu Książęcym, na drodze powiatowej nr 1068L. Kierowcom poruszającym się po trasie Biała Podlaska-Piszczac zorganizowano objazd.

Utrudnienia potrwają do października. Zarząd Dróg Powiatowych poinformował, że w ramach prac powstanie nowy przepust ramowy oraz most betonowy o nawierzchni z betonu asfaltowego. Uczestnicy ruchu drogowego będą mieli do dyspozycji 150-metrowy odcinek zmodernizowanej drogi.

Zostanie on oznakowany poziomo, a także pionowo, co poprawi bezpieczeństwo. – Cieszę się, że most nad rowem Stara Żarnica jest modernizowany – komentuje kierowca Ortela Książęcego.– Głównie dlatego, że po obu stronach zostanie poszerzony, a pobocze utwardzone. To z pewnością poprawi warunki jazdy, co jest szczególnie ważne jesienno-zimową porą.  Inwestycja opiewa na sumę 1 mln 75 tys. zł i finansowana jest w ramach rezerwy subwencji ogólnej w 2018 roku.

 

jlk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe