Biała Podlaska: Pierwszy przedsiębiorca na liście zasłużonych

  • 3.10.2018, 10:30
  • Justyna Madan
Biała Podlaska: Pierwszy przedsiębiorca na liście zasłużonych
Stanisław Romaniuk otrzymał, podczas uroczystej sesji rady miasta, tytuł "Zasłużony dla miasta Biała Podlaska". Jest to jedyny przedsiębiorca, wśród ludzi sztuki i kultury na liście bialczan, którzy do tej pory otrzymali to wyróżnienie. Wspiera charytatywnie organizacje, stowarzyszenia i sportowców.

Stanisław Romaniuk jest przedsiębiorcą, managerem i właścicielem zakładu remontowo-budowlanego w Białej Podlaskiej. Był również radnym oraz przewodniczącym komisji  gospodarki przestrzennej i urbanistyki. Swoją karierę rozpoczynał w latach 60-tych jako rzemieślnik, ale jak sam twierdzi, odniósł sukces tylko dlatego, że z domu rodzinnego wyniósł przeświadczenie, że tylko uczciwą pracą, własnymi umiejętnościami i determinacją można osiągnąć sukces zawodowy i życiowy.

Stanisław Romaniuk nie krył dumy z przyznanego mu wyróżnienia: – Chciałbym podziękować prezydentowi, że zauważył taką osobę jak ja. Swój autorytet zdobywałem przez 30 lat i uważam, że trzeba pomagać i robić swoje. 

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 40

Justyna Madan
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ssss
ssss 5.10.2018, 22:51
zasługa za capitol ha ha ha

Pozostałe