Debata prezydencka ze Słowem Podlasia, odbyła się 10 października

  • 10.10.2018, 10:15 (aktualizacja 11.10.2018 15:34)
  • Joanna Danielewicz
Debata prezydencka ze Słowem Podlasia, odbyła się 10 października
Zbliża się termin wyborów. Czas, by kandydaci na fotel prezydenta Białej Podlaskiej zaprezentowali się przed mieszkańcami. Stanie się to już 10 października w debacie na żywo, którą mieszkańcy będą mogli śledzić między innymi na profilu facebookowym Słowa Podlasia.

Na zaproszenie Słowa Podlasia, Katolickiego Radia Podlasie, TV Wschód i portalu internetowym bialanews.pl odpowiedziało trzech z czterech kandydatów. W debacie wyborczej bialczanom zaprezentują się zatem:Dariusz Stefaniuk., Andrzej Czapski i Bogusław Broniewicz.

Kandydaci prezentować się będą w kolejności wynikającej z losowania, które przeprowadzone zostało w obecności przedstawicieli komitetów wyborczych. Pierwszy będzie Andrzej Czapski, drugi Dariusz Stefaniuk, a trzeci Bogusław Broniewicz.

Każdy z kandydatów będzie miał czas na swobodną prezentację i pytania zadawane sobie wzajemnie. Jednak większość czasu będą odpowiadać na pytania dziennikarzy. Debatę poprowadzą: Marcin Jabłkowski z KRP, Piotr Pyrkosz ze Słowa Podlasia i Wojciech Pawlik z TV Wschód.

Pojedynek kandydatów odbędzie się w hotelu Skala. Zaczynamy o godzinie 17.00. Mieszkańcy Białej Podlaskiej przebieg wydarzenia obejrzą na żywo dzięki emisji w TV Wschód, na facebookowym profilu Słowa Podlasia, a także posłuchają w Katolickiego Radia Podlasie. 

Zapraszamy do śledzenia zmagań kandydatów na prezydenta Białej Podlaskiej przed kamerami i mikrofonami dziennikarzy. Być może dzięki tej debacie decyzja, którą przyjdzie nam podjąć 21 października, okaże się łatwiejsza. Zapraszamy.

 

Joanna Danielewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe