Zapraszają na nocny bieg na lotnisku

  • 12.10.2018, 11:09 (aktualizacja 12.10.2018 22:55)
  • (AK)
Zapraszają na nocny bieg na lotnisku Adam Trochimiuk
Przed nami wyjątkowa impreza pod patronatem "Słowa Podlasia" - 3 Nocny Bieg Pamięci Bohaterskich Lotników Podlasia. Już 27 października na lotnisku w Białej Podlaskiej.

Imprezę organizują Klub Biegacza Biała Biega oraz bialska firma Time2Go, a dodatkowego wsparcia udziela prezydent miasta Dariusz Stefaniuk oraz stali partnerzy: firmy Pajero, Hotel Dukat, Mixbud.

 - To nasza najważniejsza impreza jesieni, filar biegowy naszego regionu - mówi Sławomir Bańbura, szef Time2go.

Tegoroczną edycją organizatorzy upamiętnią nie tylko odważnych lotników z Podlasia, ale także 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Przygotowany został z tej okazji piękny medal, który zawiśnie na szyi każdego uczestnika. W najbliższych dniach będzie można zobaczyć jak wygląda taki medal na Facebooku Klubu Biegacza Biała Biega. A w zawodach czekają nas trzy konkurencje: biegi na 5 i 10 km oraz marsz nordic walking na 5 km. Początek o godzinie 18.30, każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym latarkę-czołówkę.

Zapisy na stronie www.time2go.pl do 24 października lub osobiście w dniu zawodów. Warto zapisać się wcześniej, limit uczestników wynosi 500 osób. Na listach startowych jest już ponad 300 osób z wielu regionów Polski, a także z Białorusi. Będą też dodatkowe atrakcje, m. in. pokaz teatru ognia Prometeo, konkurs na najciekawsze świecące przebranie, nie zabraknie też gorącej grochówki przygotowanej przez zakład karny. A dla czytelników Słowa Podlasia mamy dwa bezpłatne pakiety startowe. Aby wziąć udział w ich losowaniu, należy wypełnić i wyciąć oryginalny kupon umieszczony w naszej gazecie oraz dostarczyć go do 19 października do godziny 13 do redakcji "Słowa Podlasia" osobiście lub pocztą (adres: "Słowo Podlasia", ulica Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska), z dopiskiem na kopercie "Bieg Lotników". 

(AK)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe