Biała Podlaska: Wczoraj konkurenci, dzisiaj sprzymierzeńcy

  • 31.10.2018, 09:57
  • Justyna Madan
Biała Podlaska: Wczoraj konkurenci, dzisiaj sprzymierzeńcy
W środę, 24 października, odbyła się konferencja prasowa, na której spotkali się: Michał Litwiniuk, Andrzej Czapski i Bogusław Broniewicz. Dwaj ostatni zaapelowali do swoich wyborców, aby 4 listopada zagłosowali na kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Jeszcze przed wyborami Bogusław Broniewicz zapewniał, że popieranie któregokolwiek z kandydatów nie miałoby żadnego sensu. Możliwość poparcia kandydata Koalicji Obywatelskiej wykluczał też Andrzej Czapski, który zastanawiał się, jak ten wytłumaczy się z 4-letniej koalicji z Dariuszem Stefaniukiem. Po wyborach panowie zmienili jednak zdanie i zadeklarowali poparcie Michała Litwiniuka. Podczas konferencji prasowej mówiono o "historycznym wieczorze". Przesłanie było proste, poparcie dla byłego zastępcy prezydenta Białej Podlaskiej i apel o jak najliczniejszy udział w drugiej turze wyborów, 4 listopada.

- Od państwa decyzji zależy, jak będzie funkcjonowało miasto przez najbliższe 5 lat.  Mamy jedyną, historyczną szansę na przerwanie rządów człowieka, który nas podzielił. Dlatego proszę moich wyborców i wszystkich mieszkańców Białej Podlaskiej, aby zagłosowali na kandydata Koalicji Obywatelskiej Michała Litwiniuka, bo łączy nas Biała Podlaska - apelował Andrzej Czapski. O mieście "przepełnionym strachem" mówił szef Białej Samorządowej. Broniewicz. wyraził jednak opinię, że może się żyć tu "zdecydowanie fajniej". - Musimy wszyscy dać odpór temu, co się działo przez ostatnie 4 lata. Proszę wszystkich tych, którzy zagłosowali na mnie, ale też wszystkich bialczan, którzy myślą pozytywnie o naszym mieście, aby poszli do urn i zagłosowali na Michała Litwiniuka, który jest na dzisiaj jedynym gwarantem, że to o czym mówiłem ziści się - nawoływał.  

 

Cały artykuł przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 43

 

 

Justyna Madan
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe